Včera jsme si užili čarodějnické odpoledne.
I když nám vítr nedovolil zapálit připravenou čarodějnici, o dobrou náladu rozhodně nebyla nouze. Skvělou atmosféru vytvořila kapela KV band, u které jsme si s chutí zazpívali i zatančili.
Nechyběly ani dobroty z grilu, točené pivo a další občerstvení. Velké poděkování patří našim kolegyním, které se proměnily v čarodějnice a dodaly celé akci tu pravou kouzelnou atmosféru.
Děkujeme všem, kdo byli s námi. :-)