Květnové dny u nás byly plné zážitků. ☀️
Užili jsme si výlet po okolí, který jsme zakončili opékáním buřtů. Zúčastnili jsme se tradičního Májového koulení v Heřmanově Městci. V rámci aktivizace jsme procvičovali jemnou motoriku při tvoření dekoračních polštářků a nechyběly ani chvíle odpočinku u dobré kávy - ať už při návštěvě kavárny nebo během setkání na aktivizačních dílnách.🙂